برگزاری آیین تقدیر از زحمات کارکنان ایمنی و آتش نشانی نیشکر هفت تپه با حضور مدیرعامل این شرکت، بمناسبت هفتم مهرماه روز آتش‌نشانی و ایمنی

به گزارش خبرشوش به نقل روابط عمومی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، مراسم تقدیر از زحمات کارکنان ایمنی و آتش نشانی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه امروز شنبه ۸ مهرماه ۱۴۰۲ در سالن جلسات ساختمان اداری شرکت نیشکر هفت تپه برگزار شد.

در این نشست صمیمی که با حضور مهندس علیرضا دورباشی زاده مدیرعامل، مهندس محسن نوری زاده معاون پشتیبانی و مهندس حسین گودرزی مدیر حراست شرکت برگزار شد، مهندس ستار آصفی مدیر ایمنی و بهداشت شرکت نیشکر هفت تپه ضمن تبریک این روز به تمامی پرسنل شاغل در واحد ایمنی و آتش نشانی، اظهار داشت: کارکنان واحد ایمنی و آتش نشانی از افراد پرتلاش و بی‌ادعای یک ارگان بشمار میروند که شبانه‌روز در حال خدمت به سازمان هستند.

در ادامه، مهندس دورباشی زاده مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه ضمن تبریک ایام پر خیر و برکت هفته وحدت و گرامیداشت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، بیان داشت: آتش‌نشانی یکی از ده شغل‌ سخت و زیان آور دنیاست که خطرات زیادی دارد و کارکنان شاغل در این واحد، این خطرات را با شجاعت و درایت خاص کنترل می‌کنند.

وی افزود: الحق و الانصاف کارکنان پرتلاش ‌اتش‌نشانی هفت‌تپه همواره در خط مقدم بحران‌های شرکت نیشکر هفت‌تپه هستند که جای تقدیر دارد؛ به مدد الهی در آینده‌ای نه چندان دور، اتفاقات خوبی در بحث ایمنی و امکانات در آتش‌نشانی شرکت نیشکر هفت‌تپه رخ خواهد داد.

گفتنی است در پایان این مراسم، با اهدای لوح یادبود از سوی مدیرعامل شرکت نیشکر هفت‌تپه از زحمات کارکنان پرتلاش واحد ایمنی و آتش‌نشانی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه تجلیل بعمل آمد.