اندازه فونت : +

بومی‌سازی وخودکفایی درپروژه گوره – جاسک برگ برنده صنایع داخلی است

 

به گزارش خبرگزاری مهر، علی خنیفر درباره نقش لوله‌سازی اهواز به عنوان یکی از تولیدکنندگان این پروژه گفت: باعث افتخار و خرسندی ما است که در طرحی مشارکت کرده‌ایم که مقام معظم رهبری آن را استراتژیکی‌ترین طرح کشور دانسته و توانسته‌ایم با اکتفا به دانش بومی به موفقیت برسیم.

مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز همچنین یادآور شد: ریسک‌های مالی و کیفی از مهم‌ترین نقش‌های اساسی و مؤثری است که شرکت لوله‌سازی اهواز به عنوان اولین شرکت در این پروژه‌ی استراتژیک آنها را تقبل کرده و با هدف تسریع در اجرای پروژه‌ای که طبق منویات رهبری از استراتژیکی‌ترین طرح‌های کشور است، گام برداشت.

وی افزود: اینکه می‌توانیم از استان بوشهر تا استان هرمزگان، طرح عظیم ملی احداث خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک را اجرا کنیم نشانگر توانمندی و اعتقاد به محققان و صنعتگران ایرانی است.

مدیرعامل شرکت لوله‌سازی اهواز تأکید کرد: خداوند را شاکریم که بار دیگر به کارشناسان این مرز و بوم عنایت فرمود تا در سال رونق تولید گامی ارزنده‌ای را در راستای جهش تولید بردارند.

وی گفت: آغاز عملیات اجرایی طرح عظیم ملی احداث خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک به دست حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رئیس‌جمهور محترم ایران اسلامی نشان داد که با عمل به منویات مقام معظم رهبری و اعتقاد به کارشناسان ایرانی می‌توان تحریم‌های ظالمانه را به فرصت تبدیل کرد.

خنیفر افزود: متخصصان شرکت‌های ایرانی در پی تحریم‌های دشمنان و با هدف رفع تهدیدات امنیتی، طرح تولید ورق لوله و ساخت لوله‌های خط انتقال نفت به جاسک را بر عهده گرفته‌اند و با موفقیت آن را به اتمام رساندند.

وی همچنین تأکید کرد: آغاز عملیات اجرایی طرح عظیم ملی احداث خط لوله انتقال نفت گوره – جاسک نتیجه تلاش متخصصان ایرانی بود.

به گزارش خبرگزاری مهر خوزستان، با تکمیل این طرح تا اسفند امسال، روزانه یک میلیون بشکه نفت ایران از بندر جاسک صادر و گامی مؤثر در سال جهش تولید توسط صنعتگران ایرانی برداشته می‌شود.

 

مطالب مرتبط