امام جمعه شوش:

جوانان باید مطالبه‌گر باشند / بی شک اهانت به پیامبر(ص) باعث وحدت بیشتر مسلمانان می شود

امام جمعه شوش دانیال(ع) گفت: جوانان با حفظ اخلاق به دور از تهمت و جوسازی مطالبات خود را صادقانه و شفاف بیان کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان شوش، حجت الاسلام مهدی علیزاده اصل در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار داشت: بهترین راه برای مبارزه با نفس این است که هر روز خود را به حساب بکشد که به تبع آن از لحظه لحظه زندگی خود مراقبت کرده باشد تا در نتیجه به معنای واقعی خلیفه‌اللهی در زمین برسد.

وی ضمن محکومیت توهین نشریه فرانسوی به پیامبر اسلام(ص) اظهارداشت: توهین به ساحت مقدس رسول خدا (ص) در راستای سیاست‌های استعمارگرانه و اسلام ستیزانه غرب انجام گرفت و امت اسلامی پاسخ دندان شکنی به آنها خواهد داد

امام جمعه شوش دانیال(ع) ادامه داد: بی شک این اهانت ها موجب وحدت دلهای مسلمانان خواهد بود. روز به روز شاهد اتحاد محکمتری در محور مقاومت شکل خواهد گرفت و نقش و تاثیر سپاه قدس و سردار حاج قاسم سلیمانی را نباید در شکل گیری محور مقاومت نادیده گرفته شود.

حجت الاسلام علیزاده با اشاره به مطالبه گری جوانان افزود: جوان باید مطالبه گر باشد و بتواند حرف خود را بزند و این حرکت باید تبدیل به یک فرهنگ شود گرچه در عین مطالبه گری باید اخلاق را هم رعایت کرد.

امام جمعه شوش دانیال(ع) تصریح کرد: جوانان با حفظ اخلاق به دور از تهمت و جوسازی مطالبات خود را صادقانه و شفاف بیان کنند.
حجت الاسلام علیزاده خواستار توجه به منویات رهبری از سوی مسئولین شد و اظهارکرد: اگر به حرفهای رهبری توجهی نشود و پشت گوش بیندازند، مسئولیتی که در دست دارند غصب بوده و همچنین حقوق آنها شرعا حرام است.

وی با تبریک هفته تعاون یادآورشد: با ایجاد و رفع مشکل تعاونی‌ها از مرحله بیکاری جوانان عبور خواهیم کرد. باید برای رفع بیکاری جوانان یک تدبیر عاجلی گرفته شود.

امام جمعه شوش دانیال(ع) در پایان سخنان خود شهادت حضرت زین‌العابدین(ع) را تسلیت گفت