در دیدار نماینده شوش و کرخه با وزیر کشور پیگیری شد؛ از احداث بازارچه مرزی تا تخصیص اعتبار برای طرح توسعه حرم حضرت دانیال نبی(ع)

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی در دیدار با وزیر کشور، احداث بازارچه مرزی، طرح توسعه حرم حضرت دانیال نبی(ع)، تخصیص کد روستایی شهرک‌الله اکبر هفت‌تپه، بهسازی و آسفالت مسیر طریق‌الحسین(ع) عبدالخان به چذابه را مورد پیگیری قرار داد.

محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار با وزیر کشور اظهار داشت: در دیدار امروز با وزیر کشور مسائل و مشکلات مختلف شهرهای شوش و کرخه پیگیری کردیم که وزیر در این جلسه دستورات لازم را صادر نمودند.

نماینده شوش و کرخه در ادامه به جزئیات این نشست اشاره کرد و افزود: تخصیص اعتبار برای اجرای طرح توسعه و بازسازی حرم حضرت دانیال نبی (ع)، احداث هرچه سریعتر بازارچه مرزی ایران و عراق در شهرستان شوش، تخصیص کد روستایی به شهرک الله اکبر هفت‌تپه، بهسازی و آسفالت مسیر طریق الحسین(ع) عبدالخان به چذابه، ارتقای هفت‌تپه و روستاهای محور چعب به شهر از مسائل مهم نشست با وزیر کشور بود.

کعب عمیر بیان کرد: وزیر کشور در این نشست به صورت جداگانه دستورات لازم را نسبت به مسائل مختلف مطرح شده را صادر کردند.

نماینده شوش و کرخه با اشاره به دستورات وزیر کشور نسبت به مسائل و مطالبات اظهار کرد: تا آخرین لحظه پیگیر اجرایی شدن مسائل مختلف بوده و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.