فرمانده سپاه حضرت ولیعصر( عج) خوزستان؛

دشمن در تلاش بود تا شرکت‌های تولیدی را تعطیل کند / همه ما پشت تولید هستیم و تولید باید پایدار بماند

 

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر( عج) خوزستان در مراسم یادواره شهدای کارگری شهرستان شوش در شرکت حریر خوزستان گفت: دشمن برای ضربه زدن به کشور دو راهبرد ایجاد ناامنی و فلج کردن اقتصاد کشور با جنگ و  تحریم و تعطیلی کارخانه‌ها را در برنامه داشت.

به گزارش خبر شوش،، سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولیعصر (عج ) خوزستان در یادواره شهدای کارگری شهرستان شوش در شرکت حریر خوزستان با زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: دشمن برای ضربه زدن به کشور دو راهبرد ایجاد ناامنی و فلج کردن اقتصاد کشور با جنگ و  تحریم و تعطیلی کارخانه را در برنامه داشتند.

وی گفت: عدم تعطیلی هفت تپه و شرکت های دیگر در زمان جنگ مدیون رشادتها و فعالیت های همه رزمندگان است و فعالیت مدیران و کارگران و کارمندان دشمن را نا امید کرد.

شاهوار پور با اشاره به جنایت های اسرائیل قاصب در غزه ادامه داد: مرگ بر دنیای وارونه که اسرائیل برای چپاول منابع ملت ها وحشیانه ترین جنایت ها را هم اکنون در غزه مرتکب میشودد

فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان تصریح کرد: دشمنان با ایجاد نا امنی سعی در فلج کردن اقتصاد کشور هستند که ما با پیروزی در جنگ و بعد در توسعه اقتصادی و خدمت های  بهداشتی درمانی، آموزشی، دانشگاهی، حوزه‌‌های علمیه کشور را به اعتلا رساندیم.

وی گفت: امروز مرز دفاع ما از شوش به دریای مدیترانه رفته و در حال دفاع است. ما از مردم فلسطین دفاع میکنیم و بایدجنایت های اسراییل برای دنیا روشن شود. امروز اروپائیان با همراهی با اسرائیل و آمریکا قانون جنگل را اجرا می‌کنند.

سردار شاهوار پور خواستار توقف این جنایت‌ها شد و افزود: حاکمان دنیا باید بیدار شوند و جنایت های کودک کشان را محکوم کنند.

گفتنی است که یادواره شهدای کارگری شهرستان شوش با حضور حضور آیت الله موسوی جزایری زعیم حوزه های علمیه خوزستان و نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، سردار سید خادم الشهدا فرمانده قرارگاه کربلا، سردار شاهوار پور فرمانده سپاه ولیعصر خوزستان، نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی، جمعی از مسئولان شهرستان شوش، خانواده شهدا و کارگران شرکت های تولیدی و صنعتی این شهرستان در شرکت حریر خوزستان برگزار شد./بسیج