مردم شوش در راهپیمایی ۲۲ بهمن سنگ تمام گذاشتند / مسئولان قدر این مردم را بدانند

امام جمعه شهرستان شوش گفت: امروز مردم شهید پرور شوش از زن و مرد، کودک و نوجوان تا پیر و جوان به راهپیمایی ۲۲ بهمن آمدند تا این پیام را بدهند که اگرچه از مشکلات و گلایه‌ها دارند ولی هرگز دست از انقلاب و آرمان های انقلاب بر نخواهد داشت.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی علیزاده‌اصل امام جمعه شهرستان شوش پس راهپیمایی ۲۲ بهمن در حرم دانیال نبی(ع) این شهر اظهار داشت: شما مردم شهید پرور شوش امروز سنگ تمام گذاشتید، از حضور همه شما مردم بطور ویژه تشکر می‌کنم.

وی گفت: امروز مردم شهید پرور شوش از زن و مرد، کودک و نوجوان تا پیر و جوان به راهپیمایی ۲۲ بهمن آمدند تا این پیام را بدهند که اگرچه از مشکلات و گلایه‌ها دارند ولی هرگز دست از انقلاب و آرمان های انقلاب بر نخواهد داشت.

امام جمعه شهرستان شوش ادامه داد: مسئولان نظام بدانند این مردم شایسته خدمت هستند لذا هرچه در توان دارند باید در طبق اخلاص قرار دهند.

حجت الاسلام علیزاده بیان کرد: مسئولی که جوابگوی مردم در هر ساعت شبانه روز نباشد، باید استعفاء دهد. وقتی مردم اینچنین در صحنه هستند، پس شما نیز باید در خدمتگذاری مردم تمام تلاش خود را بکار بگیرید.

امام جمعه شوش افزود: مسئولان مشکلات اقتصادی ،مسکن و اشتغال جوانان را حل کنند و برای خدمت به مردم این مردم نجیب شب و روز نشناسند.