امام جمعه موقت شوش؛

کارگران هفت‌تپه را دریابید / اعتراض کارگران هفت‌تپه برای مطالبتشان مودبانه و بی نظیر است 

امام جمعه موقت شوش گفت: کارکنان شرکت هفت‌تپه بیش از ۵۰ روز است که در گرمای شدید در شهرشوش تجمع اعتراضی مودبانه و بی نظیر برای دریافت حقوق و مطالبات برپا کرده اند‌. چرا مسئولان خوزستانی صدای آنها را نمی شنوند.

به گزارش خبرشوش، حجت الاسلام عبدالرزاق عفري در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلای شوش اظهارداشت: کارکنان شرکت هفت‌تپه بیش از ۵۰ روز است که در گرمای شدید در شهرشوش تجمع اعتراضی مودبانه و بی نظیر برای دریافت حقوق و مطالبات برپا کرده اند‌. چرا مسئولان خوزستانی صدای آنها را نمی شنوند.

وی به حضور نماینده تهران در جمع کارگران هفت‌تپه اشاره کرد و افزود: پیگیری ها برای رفع مشکل شرکت هفت‌تپه در مجلس شورای اسلامی یک امیدی بین مردم بوجود آورده است.

امام جمعه موقت شوش با انتقاد شدید از مسئولان خوزستان اظهارداشت: دیدید کارگران هفت‌تپه با چه شعاری از نمایندگان تهرانی استقبال کردند.

حجت الاسلام عفری تصریح کرد: مسئولان خوزستان باید واقعیت‌ها را به دولت و مسئولان ارشد کشوری بگویند. باید درد و مشکلات مردم خوزستان گفته شود تا شاهد رفع مشکلات باشیم. نگویند هیچ مشکلی نیست ما خودمان حل می‌کنیم.

امام جمعه موقت شوش یادآورشد: تلاش و پیگیری نمایندگان تهرانی و مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات هفت‌تپه بر هیچ کس پوشیده نیست اما این روزها برخی ها در فضای مجازی با انتشار فیلم هایی این ادعا را دارند که ما مشکل هفت‌تپه را حل کردیم.

وی ادامه داد: انتظار داریم این مشکل کارگران شرکت هفت‌تپه هرچه سریعتر برطرف شود چون این مشکل تاثیر زیادی بر بازار شوش گذاشته است

حجت الاسلام عفری در فراز ديگري از سخنانش، باتبریک دهه با عظمت امامت و ولایت همچنین تبریک عید قربان و عید غدیرخم اظهارداشت؛ عید غدیرخم یکی از اعیاد بزرگ شیعیان و مسلمان است.

امام جمعه موقت شوش به دنبال فاجعه دردناک بیروت ضمن ابراز همدردی با مردم لبنان اظهارداشت: بندر بیروت یکی از راهبردی‌ترین بنادر و اصلی ترین و پررفت و آمدترین بندر است‌ این حادثه دردناک اقتصاد لبنان را مشکل مواجه می کند.

وی بر رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی برای شکست ویروس منحوس کرونا تاکیدکرد.