امام جمعه شهرستان شوش:

کسی که کمرش زیر چرخ تولید خم می شود کارگر است اما متاسفانه این کارگران زحمتکش و تاثیر گذار کمتر دیده و حمایت می شود.

امام جمعه شهرستان شوش با تاكيد بر حفظ اشتغال و برقراری امنيت شغلی كارگران گفت: کارگران نیروی محرکه چرخ اقتصاد کشور هستند. پس باید به قشر کارگر که چرخ دنده‌های اقتصاد را بر حرکت درآورده توجه ویژه شود.

📝به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی دفتر امام جمعه شهرستان شوش، حجت الاسلام و المسلمین مهدی علیزاده اصل امام جمعه شهرستان شوش در دیدار با سرپرست اداره کار شوش و روسای تشکل‌های کارگری ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و گرامیداشت هفته کارگر اظهار داشت:کسی که کمرش زیر چرخ تولید خم می شود کارگر است اما متاسفانه این کارگران زحمتکش و تاثیر گذار کمتر دیده و حمایت می شود.

وی افزود: اگر بخواهیم چرخ اقتصاد به خوبی حرکت کند پس باید به قشر کارگر نگاه ویژه شود

امام جمعه شوش افزود: کارگران باید امنیت شغلی داشته باشند نباید کارگری به دلیل اعتراض برای گرفتن حق قانونی خود با بی مهری از سوی کارفرما و مدیران بالادستی قرار بگیرد‌. کارفرمایان باید تمامی حق قانونی کارگران را پرداخت کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه در دوران کرونا کارگران روزمزد ضرر زیادی کرده اند و هیچ حمایتی از سوی دولت برای این قشر ضعیف و شریف دیده نشده است.

امام جمعه شوش گفت: کارگران نیروی محرکه چرخ اقتصاد کشور هستند. پس باید به قشر کارگر که چرخ دنده‌های اقتصاد را بر حرکت درآورده توجه ویژه شود.

شایان‌ذکر است؛ در این نشست سرپرست اداره کار شوش و روسای تشکل‌های کارگری ضمن ارائه گزارش از اقدامات‌ها و فعالیت‌ها به بیان مشکلات و مطالباتشان پرداختند.